Doprava nad 2000 Kč zdarma

DIONELA FDN2 („i na dusičnany“) + souprava na stanovení dusičnanů N10

  • filtr FDN2 obsah dusičnanů je snižován na 1-4 mg/l v upravené vodě
  • je použitelný pro vodu z veřejných vodovodů bez jakýchkoliv omezení
Skladem
Kód: 58
4 990 Kč

Jaké vlastnosti má filtrační vložka FDN2?

  • Norma pro pitnou vodu doporučuje méně než 15 mg/l dusičnanů ve vodě s horní hranicí 50 mg/l. Dusičnany mají prokazatelně karcinogenní účinky. Vodárny nejsou technologicky vybavení na odstraňování dusičnanů. Liga proti rakovině doporučuje do 5 mg/l dusičnanů ve vodě.
  • DIONELA FDN2 odstraňuje veškeré škodliviny, které jsou uvedeny u vodního filtru FAM1. A navíc obsah dusičnanů je snižován na 1-4 mg/l v upravené vodě.
  • Dodávka obsahuje rovněž soupravu na stanovení dusičnanů, kde si sami můžete změřit aktuální obsah dusičnanů v přefiltrované vodě.
  • Kapacita vložky FDN2 je závislá na vstupní koncentraci nejen dusičnanů, ale i síranů.

Filtr DIONELA FDN2 je použitelný pro vodu z veřejných vodovodů bez jakýchkoliv omezení.

Pro bakteriálně nezávadnou studniční vodu s obsahem dusičnanů nižším než 200 mg/l NO3, s obsahem dusitanů nižším než 0,1 mg/l NO2, s hodnotou CHSK(Mn) nižší než 4,5 mg/l, s vodivostí nižší než 100 mS/m a s pH 6-8.

Tato technologie, odstraňování dusičnanů vody, pomocí iontovýměnné denitratace vody vyhrála zaltou medaili na mezinárodní výstavě vynalezů. MUBA v Basileji, již v roce 1981.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení