Doprava nad 2000 Kč zdarma

Náhradní vložka do Mikrofiltrace Bluefilters New Line o porozitě 0,1mcr

Náhradní filtrační vložka do mikrofiltrace Bluefilters New Line, porozita filtační vložky je 0,1 mcr.

Skladem
Kód: 231
1 340 Kč
Kategorie: Náhradní filtrační vložky
Doporučený maximální tlak: 4 atm
Porozita: 0.1 μm

Náhradní filtrační vložka Mikrofiltrace Bluefilters. Svazek mikrovláken je zde zapouzdřen do tělesa. Tělo se šroubuje do hlavice Mikrofiltrace.

Mikrofiltrace Bluefilters je výrobek, s jehož používáním není potřeba žádná chlorace studní!

Doplňuje funkce Dionely FAM1, FDN2, FTK3 i FAS4 předřazením jako první člen filtrační soupravy a mechanicky (mikrofiltrací) bez přídavku dalších chemikálií zabraňuje pronikání bakterií, spór prvoků a většiny virů. Póry mikrovláken propouštějí rozpuštěné ionty a nesnižují tudíž biogenní hodnotu vody.

Tato vysokokapacitní technologie je účinná nejen na všechny bakterie a plísně, ale i na zadržování prvoků cryptosporidium parvum. Tito prvoci, zapouzdření ve vápenných skořápkách, jsou vůči chloraci imunní a v zažívacím traktu způsobují závažná průjmová onemocnění.

Pozn.: Mikrofiltrace Bluefilters pochopitelně nemůže zachytit bakterie, které se běžně vyskytují v domácnosti a do filtrované vody se dostanou ze strany výtoku z filtru. Proto je třeba dodržovat základní hygienická pravidla a výtokovou trubičku pokud možno nekontaminovat. Při odběru vzorku vody na mikrobiologický rozbor je nutné navíc výtokovou trubičku dezinfikovat (viz kapitolku Rozsah minimálního rozboru vody).

Pro maximální využití filtrační vložky doporučujeme předřadit mechanický filtr o porozitě min. 5mcr.

  • filtr je koncipován pro studenou vodu o teplotě max: 38°C
  • porozita filtru je 0,1mcr (MSM mělo 0,2mcr)
  • doporučený průtok je 3,8l/min pokud je zapojen samostatně (když zapojíte před Dionelu, řídíte se průtokem Dionely)
  • kapacita filtru je 11000 litrů vody, vyměňujeme nejdéle po dvou letech provozu, nebo dříve, pokud Vám klesne průtok za filtrem
  • maximální tlak 4atm (pokud máte v potrubí vyšší je potřeba předřadit omezovač tlaku) filtrační vložka se dodává vč. těsnění
  • vždy dodržujte směr toku vody IN - vstup, OUT - výstup
Zpět do obchodu